Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE - Zdarma GSM modul pro peletová kamna COLA !!! ..............AKCE - Zdarma GSM modul pro peletová kamna COLA !!!............AKCE - Zdarma GSM modul pro peletová kamna COLA !!!...........AKCE - Zdarma GSM modul pro peletová kamna COLA !!!..........

Aktuality

11.04.2012

Krbová kamna na pelety a kotle na pelety ve Valticích

 

„Život ve stylu bio“ 
 

Krbová kamna na pelety a kotle na pelety COLA na výstavě ve Valticích 

Stále více lidí se zajímá o původ konzumovaných potravin. Začínáme si uvědomovat, že zdraví nás a našich dětí silně souvisí s jejich kvalitou. Pro vznik kvalitní a zdravé potraviny je však důležitá zejména zdravá a úrodná půda bez nepřirozených zásahů chemickými postřiky, prostředky a umělými hnojivy. Pěstovat a zpracovávat plodiny bez použití takových látek je základem ekologického zemědělství. Ekologické zemědělství kombinuje nové poznatky s tisíciletými zkušenostmi našich předků. Šetrným způsobem přistupuje k půdě, rostlinám, zvířatům a celé přírodě. A ne jenom potraviny jsou výsledným produktem ekologického zemědělství. Také oblečení, kosmetika, hračky, ale i některé stavební materiály a plasty je možné získávat v souladu s přírodou, tedy prostřednictvím ekologického zemědělství. Odměnou je nám dobré životní prostředí, kvalitní potraviny a zdraví nás i našich dětí. 

Tématu o ekologickém zemědělství je ve Valticích v Národním zemědělském muzeum (Muzeu vinařství, zahradnictví a životního prostředí) věnována výstava „Život ve stylu bio“. Kromě základní filosofie ekologického zemědělství tu může návštěvník získat spoustu zajímavých informací o biopotravinách, biovínu, biotextilu, ekologických hračkách, biologické ochraně rostlin, pěstování rychle rostoucích dřevin, jakožto zdroje obnovitelné energie i shlédnout ukázku peletových krbových kamen. Firma Ecoflame pro výstavu zapůjčila krbová kamna na pelety EASY a interiérový kotle na pelety TERMO FOCUS spolu s peletami firmy Europellets. Výstava je otevřena od 1.4.2012 a potrvá do 31.8.2012. Byla zahájena slavnostní vernisáží, jejíž součástí byla módní přehlídka dámského, pánského a dětského oblečení v biokvalitě od firem Eco – mamma, Kladno a Ecovoice, Humpolec spolu s ochutnávkami klobás a salámů z biofarmy Sasov Jihlava, čajů Sonnentor - Čejkovice , bio vín Veritas - Bošovice, Abrle – Pavlov pod Pálavou, Eben - Lednice na Moravě, sýrů a jiných mléčných výrobků z ovčí a kozí farmy Amalthea, kraj Olomouc aj. Ochutnávky s možností zakoupení biovýrobků budou probíhat také v měsících červenec a srpen, vždy jeden den v týdnu. Národní zemědělské muzeum Praha, pobočka Valtice se těší na Vaši návštěvu.


Všechny aktuality


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E