Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

Aktuality

08.03.2017

bazar peletova kamna

bazar peletova kamna

kvalitní peletová kamna bazar


11.06.2015

Wi-Fi nebo GSM modul ZDARMA

Zdarma GSM modul  nebo WiFi modul pro peletová kamna, krby a kotle na pelety COLA

AKCE JE ČASOVĚ OMEZENA DO 30.9. 2015

 

akce na gsm modul pro peletová kamna

                               

 Vážení zákazníci

Vzhledem k tomu, že jsme zaznamenali zvýšený zájem o vytápění rekreačních objektů - chat, chalup, penzionů a srubů pomocí peletových kamen COLA, připravili jme pro Vás v tomto roce zajímavou Akci, kdy Vám naše firma nainstaluje pri realizaci vybraných kamen ZDARMA GSM modul nebo WiFi modul pro zapínání a vypínání kamen, krbů nebo kotlů  pomocí mobilního telefonu. Relizace GSM modulu této akce z roku 2013. WiFi modul pro peletová kamna, krby a kotle COLA.

 

Nespornou výhodou tohoto zapínání a ovládání peletových kamen je, že si vytopíte objekt před příjezdem na chalupu, do srubu nebo na chatu

   

PODMÍNKY AKCE

Akce na GSM modul a WiFi modul zdarma začíná 1.3.2015 a končí 30.9.2015. Při podpisu smlouvy o dílo do 30.9.2015 je akce platná. Zapojení  GSM modulu zdarma se vztahuje pouze na zapínání kamen. V případě zapojení ALARMU pro objekt se cena navýší dle požadavků zákazníka. Akce na GSM modul  a Wifi modul se nevztahuje na peletová kamna která nejsou označena  nadpisem AKCE a na krbovou vložku na pelety TOP FIRE 70. Na všechny ostatní modely peletových kamen, krbů na pelety, kotlů na pelety a interiérových kotlů na pelety,  je akce platná a produkty jsou označeny. Sleva  na kamna, nebo AKCE na GSM modul se nevztahuje na krbová kamna na pelety  s výměníkem a kotle na pelety s výměníkem, na které budou uplatněny dotace z dotačního programu Nová Zelená Úsporám. 

Veškerá práva vyhrazena.     

 

Požadavky na bezchybnou funkci GSM modulu:

Dobrý signál operátora v místě realizace. Platná SIM karta, která se nemusí dobíjet a kterou si zajistí zákazník. 

 

Požadavky na bezchybnou funkci WiFi modulu:

Domácí bezdrátová WiFi sít, která se spáruje WiFi modulem kamen.

 

Jak GSM modul funguje - více                

Jak WiFi modul Funguje - více


15.12.2014

Soudní znalec pro peletová kamna

Soudní znalec pro peletová kamna, krby na pelety a kotle na pelety

 

 

Nový předseda Krajského soudu v Brně JUDr Milan Bořek, jmenoval podle ustanovení paragrafu  3 odst. 1 zákona č. 36/1967 Sb., dne 12.12.2014 pana Nejezchleba soudním znalcem v oboru technickém, se specializací na individuální topidla: peletová kamna, krby na pelety, kotle na pelety, sporáky na pelety, grily na pelety.  

Pan Michal Nejezchleb na přání zadavatele  zajišťuje odborné posouzení spotřebičů, instalaci a zapojení peletových kamen, krbů na pelely a kotlů na pelety a vpřípadně zájmu vyhotoví znalecký posudek pro jednání u soudu či občansko-právních sporů.

V případě zájmu o tyto služby najdete v kontaktech telefon a emalivou adresu.


20.09.2014

Peletová kamna, krby na pelety

SPOTŘEBIČE NA PELETY – FUNKCE, VYUŽITÍ A ROZDĚLENÍ

 

Spotřebiče na pelety jsou buď lokální spotřebiče – volně stojící, nebo vestavěné spotřebiče – zabudované do krbového výklenku nebo krbového tělesa, které se provozují pouze za uzavřených dvířek topeniště.

Ve spotřebičích dochází k řízenému spalování pelet pomocí přesného dávkování pelet mechanickým dopravníkem z násypky a přivádění přesného poměru spalovacího vzduchu ventilátorem do topeniště.   Tímto způsobem dochází k zvýšené tepelné účinnosti s nižšími hodnotami zplodin, které jsou v souladu s nejnovějšími nařízeními Evropské unie a politikou ochrany životního prostředí.

Spotřebiče rozvádí teplo do prostoru:

Pro vytápění jedné místnosti se používají spotřebiče se sálavým a konvekčním konstrukčním řešením. Pro vytápění třech místností se používají teplovzdušné spotřebiče. Pro vytápění budov a ohřev teplé vody se používají spotřebiče s výměníkem, které jsou vybaveny buď jedním, nebo dvěma oběhovými čerpadly.

 1. Sálavé - přes sklo dvířek topeniště
 2. Konvekční – konstrukce spotřebiče je dvouplášťová a pomocí ventilátoru přes výměník se rozvádí teplo do prostoru – místnosti kde je spotřebič umístěn. Konstrukce spotřebiče může být rozdělena až na 3 sekce a teplým vzduchem se pomocí teplovzdušných rozvodů mohu vytápět 3 místnosti – místnost kde je spotřebič umístěn a další dvě místnosti.
 3. Radiací – tepelný výměník ve spotřebiči
 • Tepelný výměník je napojen přímo na radiátory – jedno oběhové čerpadlo
 • Výměník je napojen na radiátory a ohřívač vody – jedno oběhové čerpadlo
 • Výměník je napojen na akumulační nádobu – jedno oběhové čerpadlo
 • Výměník je napojen na radiátory a ohřívač vody – dvě oběhové čerpadla
 • Výměník je napojen na akumulační nádobu a ohřívač vody – dvě oběhové čerpadla
 • Výměník je napojen do systému a součástí spotřebiče je průtokový deskový výměník pro ohřev teplé pitné vody – dvě oběhové čerpadla.

 

Rozdělení spotřebičů na pelety dle využití:

 1. Vytápění jedné místnosti peletová kamna, sporáky na pelety
 2. Vytápění 3 místností peletová kamna teplovzdušná, krby teplovzdušné
 3. Vytápění budov a ohřev t. vody – peletová kamna s výměníkem, krby s výměníkem, kotle na pelety
 4. Vaření, grilování – sporák na pelety, gril na pelety

 

Řízení a ovládání spotřebičů na pelety:

Spotřebiče na pelety jsou plně automatické spotřebiče, které se regulují jak omezením výkonu tak pomocí navolené teploty v místnosti, teploty výstupní vody a teploty výstupní vody pro ohřev teplé pitné vody. Automaticky snižují výkon spotřebiče, jakmile dosáhnou požadované nastavené teploty. Po dosažení požadované teploty se spotřebiče buď automaticky ztlumí na minimální výkon, nebo se automaticky vypnou a znovu zapálí při poklesu teploty v místnosti.  Tyto spotřebiče se uvádějí do provozu stisknutím tlačítka start, nebo se zapalují automaticky podle navoleného časovače anebo pomocí GSM modulu dálkově, před příjezdem do objektu:  www.ecoflame.cz


16.08.2014

ZDARMA otvírač nákupných vozíků

ZDARMA otvírač nákupných vozíků

Na Facebooku je možnost si objednat ZDARMA otvírač nákupních vozíků.

Více informací najdete na stránce

 https://www.facebook.com/ecoflame.cz

 


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E