Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

DIAGNOSTIKA PRO KRBOVÁ KAMNA NA PELETY COLA

 

      Firma Cola jako jediná na trhu používá diagnostiku pro krbová kamna na pelety, pomocí které se dají peletová kamna  diagnostikovat, přeinstalovat a seřizovat dle potřeby zákazníků. Odborně vyškolený servisní technik kamna propojí s počítačem, který rozpozná typ kamen, výrobní číslo a provozní hodiny kamen. Dále firma Cola vyvíjí nové softwary, které se dají přeinstalovat do starších kamen a tím zvýšit účinnost, užitnost a komfort ovládání kamen. 

 

 • Diagnostika krbových kamen na pelety 

     Odborně vyškolený servisní technik kamna propojí s počítačem, který rozpozná sériové - typové číslo kamen a výrobní číslo výrobku. Pomocí diagnostiky rozpozná možné poruchy a překontroluje veškeré funkce a parametry kamen. Diagnostikou zjistí, zda kamna pracují správně a bezporuchově.

 

 • Přeinstalování sofwaru na kamnech

     V případě, že kamna nepracují správně, má servisní technik možnost krbová kamna restartovat nebo přeinstalovat nový software pomocí počítače. Je možnost i nainstalovat nový software na starší typ krbových kamen s novými ovládacími prvky pro uživatele kamen. Tyto nové ovládací prvky umožnuji uživateli si krbová kamna na pelety lépe regulovat podle typu kvality pelet. Pomocí jednoduchého ovládání může ubírat nebo přidávat množství spalovaných pelet. Dále může regulovat otáčky spalovacího ventilátoru a zvyšovat nebo snižovat plamen hoření v kamnech.  

 

 • Seřizování parametrů krbových kamen

    Servisní technik pomocí jednoduchého ovládání seřídí parametry krbových kamen, aby hoření bylo učinné a efektivní. Může nastat situace, kdy komín u zákazníka má nedostatečný tah a tímto jednoduchým způsobem se zvýší otačky spalovacího ventilátoru a hoření v kamnech. Může nastat i opačný problém, kdy tah komínu je velký a opět se pouze sníží otáčky spalovacího ventilátoru. Dále se mohou upravit další parametry kamen dle potřeby uživatele. 

 

 

         
TABULKA TYPU KAMEN   PŘEINSTALOVÁNÍ SOFTWARU   SEŘIZOVÁNÍ PARAMETRŮ KAMEN

 

 •  Servisní prohlídka a čištění krbových kamen

   

    Z praxe víme, že výrobek, u kterého se provádí správná údržba a čištění, je v pořádku, a zvyšuje se jeho užitná životnost a spolehlivost při provozu. I v případě našich peletových kamen tato zásada platí a proto je na kamnech instalované zařízení, které zaznamenává počet provozních hodin hoření kamen. Po uplynutí provozních hodin se na displeji kamen objeví ikonka servisního čištění, jak je uvedeno v návodu na kamna. 

 

     Servisní technik provede servisní prohlídku krbových kamen dle požadavků výrobce :

 

 1. krbová kamna rozebere , aby byl snadný přístup ke všem součástkám
 2. pomocí kvalitního vysavače krbová kamna vysaje a zbaví všech nežádoucích nečistot
 3. zkontroluje veškeré sklokeramické těsnění na spalovací komoře a dvířkách 
 4. zkontroluje těsnost rozvodů vody a dotáhne šroubení
 5. provede vizuální kontrolu všech součástek
 6. provede kontrolu funcí krbových kamen 
 7. provede kontrolní zapálení a hoření kamen
 8. v případě potřeby krbová kamna seřídí a následně vynuluje servisní hodiny

     

         

 

 

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E