Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

Kotlíková dotace pro automatické kotle ne pelety se zásobníkem COLA

pro Ústecký kraj

 

 

Atomatické kotle na pelety se zásobníkem COLA - vlastnosti a využití

Bezkonkurenční  automatický kotel na pelety se zásobníkem, který svou učinností 95 % a třídou emisí č. 5 je jedničkou na trhu. Kotel na pelety COLA je řízení elektronickou regulací, která zaručuje jeho vysokou účinnost spalování, uživatelského komfortu a ovladatelnosti. Součástí kotle je oběhové čerpadlo a expanzní nádoba, takže se pouze připojí na stávající otopný systém bez dalšího příslušenství. Jeho výhodou je i přidání druhého oběhového čerpadla ve výrobě pro ohřev teplé užitkové vody, které je také ovládáno řídící jednotkou. Další nespornou výhodou je průměr kouřového hrdla (100 mm), takže se dá použít i tam kde je malý průměr komínu a nemusí se frézovat a vložkovat komín. 

Technický popis a list najde v odkazu - kotle na pelety se zásobníkem

 

Výše dotace na automatický kotel COLA

I když má kotel emisní třídu č.5 spadá do kategorie nižší emisní třídy č.4

Celková poskytovaná dotace na automatický kotel COLA činí 60 tisic 

 

Kotle na pelety COLA jsou zařené v dotačním programu pod kodem :

  • DOMUSFIRE C 17 - SVT 2262

  • DOMUSFIRE C 24 - SVT 2304

  • DOMUSFIRE C 29 - SVT 2358

  • DOMUSFIRE C 35 - SVT 2359

  • DOMUSFIRE C 39 - SVT 2360

 

KONTAKT na prodejce :  Radek Wollenheit, Tel .: 602 441 172,  info@rwtop.cz

 

Odkazy na dotační program a podmínky programu :

Společná výzva

Výzva - podmínky pro dotace

 


 -

Krajské zastupitelsvo zřídilo fond životního prostředí Ústeckého kraje  

Tento dotační fond bude spravovat finanční prostředky vyčleněné krajem na financování společného programu na podporu výměny kotlů v Ústeckém kraji. 

Dotační společný program připravují Ústecký kraj a MŽP. Předmětem dotačního programu bude podpora výměny stávajících ručně plněných kotlů na tuhá paliva za nové nízkoemisní, automatické kotle na biomasu se zásobníkem COLA na území Ústeckého kraje. Žadateli bude po splnění požadovaných podmínek poskytnuta jednorázová investiční dotace. Tato společná výzva bude vyhlášena a společně s formulářem žádosti a zásadami Společného programu zveřejněna na webových stránkách kraje (www.kr-ustecky.cz) a na webových stránkách Státního fondu životního prostředí České republiky (www.sfzp.cz) v průběhu měsíce července letošního roku.

 

 

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E