Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

 

                                                                                                 FERROLI

 

Dotace na kotle na pelety se zásobníkem FERROLI - COLA

  

Špičkový automatický kotel na pelety se zásobníkem, který svou vysokou učinností 95 % a třídou emisí č. 5 je bezkonkurenční na trhu.

 

Výhody kotle

Kotel je řízení elektronickou regulací, která zaručuje jeho vysokou třídu účinnosti spalování, uživatelského komfortu a ovladatelnosti. Kotel je plně vybaven jako plynový kotel a jeho součástí je oběhové čerpadlo, expanzní nádoba, pojistné ventily a pojistné termostaty, takže se pouze připojí na stávající otopný systém bez nutnosti dalšího příslušenství nebo ovládání otopného  systému. Jeho výhodou je i přidání druhého oběhového čerpadla ve výrobě pro ohřev teplé užitkové vody, které je také ovládáno řídící jednotkou. Další výhodou je průměr kouřového hrdla (100 mm), takže se dá použít i tam kde je malý průměr komínu. Technický popis a list najde v odkazu - kotle na pelety se zásobníkem   

 

 Dotace na kotle:

Dotace regionální - takzvaná kotlíková dotace

 

Dotační program Ministerstva životního prostředí  na podporu výměny stávajících ručně plněných kotlů na tuhá paliva za nové nízkoemisní automatické kotle na uhlí nebo biomasu. 

 

Dotace na kotel na pelety COLA v celkové výši až 127 500 CZK

 

Více se dozvíte v odkazu - kotlíková dotace

 

 

 

Diskuse

Diskuse k článku: Kotle na pelety Ferroli - COLA, dotace

Datum: 02.09.2010 00:10:18; Od: Petr Konečný
Titulek: Zelená úspora

Dobrý den,

rád bych si zeptal zda je při zakoupení teplovodních krbových kamen na pelety pro teplovzdušné vytápění domu (bez napojení do radiátoru) a pro ohřev TUV možnost získat dotaci Zelená úsporám? Pokud ano, prosím které kamna doporučujete?

Děkuji. P.K.
Odpovědět

Datum: 02.09.2010 08:24:04; Od: M.Nejezchleb
Titulek: Re: Zelená úspora

Dotaci 95 000,- Kč je možno čerpat pouze na krbová kamna s výměníkem, které jsou zařazena v dotačním programu Zelená úsporám a splňují parametry tohoto programu : http://www.ecoflame.cz/krbova-kachlova-peletova-kamna-s-vymenikem-termo/
Vybrat si můžete z těchto typů : TERMO ORION ocel, TERMO ORION kachle, TERMO OVETTA, TERMO MAX nebo TERMO JUTTA.
Krbová kamna s výměníkem se liší pouze designem a výkonem, záleží jaký potřebujete výkon pro Váš dům.
Tyto interiérové kotle na pelety jsou standardně vybyveny jedním oběhovým čerpadlem pro napojení na radiátory a popřípadě se může napojit na tento okruh výměník pro ohřev teplé užitkové vody. Druhá varianta je nachat vybavit tyto krbová kamna ve výrobě druhým oběhovým čerpadlem pro ohřev TUV, které bude pracovat nezávisle na otopném systému a je možnost ohřívat TUV i v letním období.
Odpovědět

Datum: 10.07.2010 22:04:44; Od: Jana Hořínková
Titulek: kotle na pelety COLA

Dobrý den.
Zájímalo by mě jak interiérové kotle na pelety hoří, jestli nonstop jako kotel na pelety nabo klasický kotel.
Dekuji za odpověd
Jana Hořínková
Odpovědět

Datum: 10.07.2010 22:15:56; Od: M.Nejezchleb
Titulek: Re: kotle na pelety COLA

Dobrý den paní Hořínková.
Kotle na pelety COLA hoří dle potřeby a sami se zapalují dle požadavku zákazníka, nebo automatické řídící jednotky. Výhoda automatického zapalování spočívá v tom že kotel se zapalí dle potřeby a hoří na maximální učinnost a jakmile je objekt vytopen , nebo naakumulovaná nádrž topení, tak se vypne a objekt se nepřetápí.
U klasického kotle který nemá automatické zapalování se peletový kotel pouze ztlumí a tím se sníží učinnost výkonu kotle.
V celkovém důsledku to znamená vyžší spotřebu pelet a vyžší náklady na vytápění domu.
Odpovědět

Příspěvek do diskuse


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E