Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

Krbová kamna na pelety EASY a interiérový kotel na pelety TERMO FOCUS na výstavě ve Valticích

-

 

Život ve stylu BIO

-

Stále více obyvatel, se zajímá o původ potravin. Začínáme si uvědomovat, že zdraví nás a našich dětí silně souvisí s jejich kvalitou. Pro vznik kvalitní a zdravé potraviny je však důležitá zejména zdravá a úrodná půda bez nepřirozených zásahů chemickými postřiky, prostředky a umělými hnojivy. Pěstovat a zpracovávat plodiny bez použití takových látek je základem ekologického zemědělství. Ekologické zemědělství kombinuje nové poznatky s tisíciletými zkušenostmi našich předků. Šetrným způsobem přistupuje k půdě, rostlinám, zvířatům a celé přírodě. A ne jenom potraviny jsou výsledným produktem ekologického zemědělství. Také oblečení, kosmetika, hračky, ale i některé stavební materiály, palivo - pelety pro krbová kamna COLA a plasty je možné získávat v souladu s přírodou, tedy prostřednictvím ekologického zemědělství. Odměnou je nám dobré životní prostředí, kvalitní potraviny, čisté ovzduší a zdraví nás i našich dětí.

 

Tématu o ekologickém zemědělství je ve Valticích v Národním zemědělském muzeum (Muzeu vinařství, zahradnictví a životního prostředí) věnována výstava „Život ve stylu bio“. Kromě základní filosofie ekologického zemědělství tu může návštěvník získat spoustu zajímavých informací o biopotravinách, biovínu, biotextilu, ekologických hračkách, biologické ochraně rostlin, pěstování rychle rostoucích dřevin, jakožto zdroje obnovitelné energie i shlédnout ukázku peletových krbových kamen. Firma Ecoflame pro výstavu zapůjčila krbová kamna na pelety EASY a interiérový kotle na pelety TERMO FOCUS spolu s peletami firmy Europellets. Výstava je otevřena od 1.4.2012 a potrvá do 31.8.2012. Byla zahájena slavnostní vernisáží, jejíž součástí byla módní přehlídka dámského, pánského a dětského oblečení v prvotřídní biokvalitě. 
 
Národní zemědělské muzeum Valtice a firma ecoFlame se těší na Vaši návštěvu.
 
Interiérový kotel na pelety TERMO FOCUS nabízíme v akci po ukončení výstavy  VÍCE

 


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E