Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

 

     Kuchyně COLA jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou určeny pro náročné zákazníky .Kuchyňské kachlové sporáky vhodné jak pro sruby, dřevěné chalupy, tak i pro klasické zděné rodinné domy. Topeniště, dvířka a doplňky jsou vyrobeny z kvalitní litiny a tím zaručuji dlouhou životnost kuchyní. Kachle - kachlové obložení dodává luxusní design. Prosklené dvířka topeniště nahradí krbová kamna a v případě kuchyní s výměnikem nahradí krbová kamna s výměníkem a mohou vytápět při vaření a pečení i celou chalupu nebo srub.

     Veškéré doplňky pro kuchyně, jako kličky a držák na utěrky se vyráběji v mosazném nebo chromovém provedení a dodávají nezaměnitelnou patinu staré kuchyně.  U kuchyňských sporáků MARLENE, ELEKTRA a EMMANUELLE je možnost použít budˇ plynové hořáky sporáku , nebo se může  na objednávku dodat  sklokeramická deska. Součástí kuchyně EMMANUELLE a ELEKTRA je horkovzdušná pečící trouba.

 

 

 

  Kuchyňské sporáky

 
 
   
Kuchyně krbové kachlové   Kuchyňské sporáky s výměníkem

http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E