Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

Malá krbová kamna na pelety úzká s možností fixace i na zeď

Nová malá krbová kamna na pelety úzká, se označují také jako SLIM série mini. Tato malá peletová kamna se používají k vytápění obývacího pokoje a jsou vhodná pro objekty s nízkou tepelnou ztrátou jako jsou pasivní domy a nízkoenergetické domy. Jejich devizou je bezprašný provoz bez úniků kouře a prachu do obytné místnosti. Některé typy kamen mají vývod horkého vzduchu pro vytápění dalšího pokoje. Nespornou výhodou je to, že jsou úzká a nezabírají tolik prostoru v obytné místnosti. Je možná fixace některých typů kamen na zeď. Jejich hlavní devizou je jejich design a v provedení černé, černého skla nebo bílé se vkusně začlení do současných trendů obývacích pokojů. 

 

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ÚZKÝCH PELETOVÝCH KAMEN NA TRHU

 V nábidce máme 16 typů úzkých peletových kamen většinou ve třech barevných variantách,

takže je z čeho vybírat    

           
     
     
   
     
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

         
             
         
         
         
         

 Poznámka: tato malá peletová kamna jsou určena pouze pro spalování pelet a jejich účinnost dosahuje 90 %. Nelze jako palivo používat dřevo nebo uhlí, jelikož saplovací komora není určena pro spalování dřeva !!!

 


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E