Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

 Pasivní domy, Dřevostavby - peletová kamna

.                                                                                                                    Biomasa

pelety pro peletová kamna COLA

 

  

Pasivní dům - Nova 101 pasiv - nabízí  peletová kamna Cola s dotací 

 

Dům typové řady Nova - Nový konstrukční systém, jehož hlavním znakem je zvýšená obvodová stěna ( výhodou je půdorysná plocha podkroví stejná jako v přízemí ) a konstrukce krovu vaznicové soustavy.

Pasivní dům Nova 101 je novinka v nabídce firmy RD Rýmařov a také cenový hit. Označit tuto stavbu za malý domek by přes nevelké půdorysné rozměry bylo nespravedlivé. Díky promyšlené vnitřní dispozici pasivní dům nabízí veškerý komfort žádaný spíše od mnohem rozměrnějších objektů. Pro tuto kategorii obvyklé dispoziční uspořádání obohacuje pracovna, praktická je rovněž šatna v podkroví a přistavěná průchozí garáž.

Nově zařazený akční podkrovní pasivní dům Nova 101 pasiv, vychází dispozičně a velikostí ze svého ,,dvojčete,, Nova 101. Poskytuje příjemné a útulné bydlení seniorům ( přízemí - obývací pokoj, ložnice-pracovna, kuchyň, koupelna,.. ) nebo mladé začínající rodině ( navíc v podkroví dětský pokoj, dětský pokoj č. 2, ložnice a koupelna ) . Přitom nepostrádá nic ze svého půvabu plnohodnotného rodinného domu. Tento pasivní dům je určen díky své dispozici pro 2-5.člennou rodinu, která preferuje maximální užitek z minimální zastavěné plochy. Lze doplnit o garáž, dvojgaráž popř. garážové stání. Specifikace vybavení je zcela individuelní dle přání klienta - každý pasivní dům je originál. ¨Pasivní dům lze pořídit a  získat dotaci z programu Zelená úsporám. Roční náklady na vytápění pasivního domu činí výpočtově cca 3.500,-Kč ( cenová hladina energií pro rok 2010 ). Průměrná doba výstavby na klíč je 20 dnů v závislosti na velikosti a rozsahu dodávky. Ve standardní dodávce naleznete solární systém pro přípravu teplé vody a přitápění, nízkoemisní zdroj vytápění na boimasu - peletová kamna COLA se samočinnou dodávkou paliva a teplovzdušnou jednotku Duplex RB ( rekuperaci ). V případě dodávky základové desky a kuchyňské linky od RD Rýmařov ( RDR - Rýmařovské domky ) je doba výstavby dva měsíce. Dvoupodlažní dům 5+kk s garáží je pasivní variantou nejprodávanějšího domu z nabídky RD Rýmařov. Pasivní dům vyhovuje mnoha parametrům dotací Zelená úsporám, proto je možné čerpat při jeho výstavbě zvýšené dotace.

 

Cenová kalkulace pasivních domů Nova 101 - půdorysy, řezy, porovnání

Dvoupodlažní pasivní dům 5+kk s garáží je pasivní variantou nejprodávanějšího domu z nabídky RD Rýmařov. Dům vyhovuje mnoha parametrům dotací ZELENÁ ÚSPORÁM a proto je možné čerpat při jeho výstavbě zvýšené dotace.

CENA:    2.698.300 Kč vč. DPH (cena bez základové desky) doprava ZDARMA ! 

              Konečné náklady klienta s využitím dotací činí
              2.253.300,- Kč vč. DPH (cena bez základové desky)

 

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E