Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

F1 na českém trhu -  peletová kamna a krby na pelety COLA

 

Peletová krbová kamna a krby na pelety COLA jsou ohodnocena známkou HIPE,

která zaručuje vysokou kvalitu a hlavně bezkonkurenční účinnost krbů a kamen, která dosahuje až 98 %. Nenajdete na trhu peletová kamna nebo krby s vyšší účinností a nejnižšími hodnotami spalin v souladu s nejnovějším nařízením evropské unie. Tyto produkty lze používat i po roce 2022 dle normy EN13240. 

 

V naší bohaté nabídce najdete peletová kamna klasická pro vytápění jedné místnosti, peletová kamna teplovzdušná pro vytápění 3 místností a v neposlední řadě peletová kamna s výměníkem, která slouží pro vytápění objektů a ohřev teplé užitkové vody.  Peletová kamna s výměníkem jsou plně vybavena jako plynový kotel a z hlediska ovládání a uživatelského komfortu s plynovým kotlem totožná. Ojedinělý italský design začlení kamna do vašeho obývacího pokoje, na výběr jsou v ocelovém, kachlovém nebo skleněném provedení.

-

Na peletová kamna s výměníkem TERMO FOCUS můžete získat dotace z dotačního programu Nová zelená úsporám až 55 tisíc korun.

Nejprodávanějším produktem v tomto roce je krbová vložka na pelety TOP FIRE 70,   která  se začlení do prostoru a záleží pouze na typu obestavby, takže inspiraci se meze nekladou.    

Výhodou peletových kamen a krbů oproti klasickým kamnům je jejich uživatelský komfort a hlavně bezprašnost provozu bez úniků kouře do místnosti. Zákazníci si často z toho důvodu vyměňují klasická kamna za naše peletová.

Značné jsou i úspory při vytápění peletami. Z našich zkušeností, kdy byl nahrazen plynový kotel peletovými kamny s výměníkem, dosáhli zákazníci 50 % úspory za vytápění rodinného domu či bytu.  

Zajímavou výhodou je zapínání peletových kamen nebo krbu dálkově pomoci GSM modulu. Toto řešení je ideální pro rekreační objekty, kdy si zapálíte kamna nebo krb předem a přijedete do příjemně vytopené chaty, chalupy nebo srubu.

Firma ecoflame.cz, která je už 5 rokem výhradním dovozcem kamen a krbů COLA pro ČR, poskytuje zájemcům poradenství v oblasti  peletového vytápění a pomůže Vám s výběrem nejvhodnějšího zdroje tepla.  Peletová kamna a krby seřizuje a uvádí do provozu zdarma - seznámí zákazníka s provozem a údržbou výrobků.  Garantuje záruční a pozáruční servis.         

 Více informací najdete na  www.ecoflame.cz

Pozn.: fotografie jsou použity výhradně z našich realizací   

.


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E