Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

 

Teplovzdušná jednotka rekuperace Duplex RB

 

( nejen po pasiv Nova 101 , např. ukázkový dům Mladá Boleslav-Bradlec )
teplovzdusna_jednotka_duplex_rb_cz_2009_06

Určení
Jednotky řady DUPLEX RB jsou určeny pro dvouzónové cirkulační teplovzdušné vytápění, komfortní větrání s účinnou rekuperací tepla a pasivní chlazení. Jednotky velikosti DUPLEX RB 610 a 730 jsou vhodné především pro pasivní rodinné domy a bytové nízkoenergetické objekty.

    duplex_rb - Náhled <duplex-rb.jpg>Základní popis
Patentovaná konstrukce zajišťuje současně primární cirkulační vytápění a větrání obytných místností domu a sekundární oddělené odvětrání sociálního příslušenství a prostoru kuchyně.

Teplo z odsávaného vzduchu je využito pro předehřev čerstvého vzduchu v rekuperačním výměníku při dokonalém oddělení odsávaného a cirkulačního vzduchu.

Jednotky se vyrábí s povrchovou úpravou v bílé barvě v odstínu RAL 9001, tepelná a akustická izolace je tvořena sendvičovými panely z hliníkového plechu a polyuretanu tl. 22 mm (součinitel U = 0,86 W/m2K).

V jednotce je vestavěn cirkulační radiální ventilátor, radiální ventilátor odpadního vzduchu, protiproudý rekuperační výměník z plastu hPS s účinností až 90 %, teplovodní ohřívač optimalizovaný pro nízkoteplotní topný systém, filtr cirkulačního vzduchu s třídou filtrace G4, předfiltry z tahokovu, cirkulační klapka a klapka by-passu včetně servopohonů a regulační modul. Připojovací hrdla jsou standardně kruhová o průměru 160 mm. Otevírací dveře zajišťují přístup ke všem agregátům. Jednotky se vyrábí ve vnitřním provedení pro podstropní a nástěnnou polohu, celkem ve 20ti různých konfiguracích dle obrázků.

Vestavěná regulace
Jednotky DUPLEX RB volitelně obsahují vestavěný digitální modul pro komfortní řízení všech funkcí teplovzdušného systému. Dálkově ovládat celý systém je možné regulátorem řady CP 05 RD nebo centrálním řídícím systémem signály 0 - 10 V.
Bližší informace http://www.atrea.cz/cz/teplovzdusne-vytapeci-a-vetraci-jednotky-pro-rodinne-domy-byty#dplxrb

 


  http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E