Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

Kachlová kamna - krbová vložka na pelety i dřevo ve srubu - realizace

 

krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz

 

 

 

 

 

krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz       krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz  
  UMÍSTĚNÍ V INTERIÉRU SRUBU - LEVÝ POHLED   UMÍSTĚNÍ V INTERIÉRU SRUBU - PRAVÝ POHLED 
     
     
  krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz     krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz
 PRVNÍ AUTOMATICKÉ ZAPÁLENÍ PELETY    HOŘENÍ PELET V KRBOVÉ VLOŽCE
     
     
krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz     krby na pelety i dřevo - automatické - ecoflame.cz
 HOŘENÍ DŘEVA V KRBOVÉ VLOŽCE NA PELETY    ČELNÍ POHLED NA KACHLOVÝ KRB

 

 

Vytápění našich srubů nebo chalup ale i rodinných domů doznává každoročně mnoha změn. Ať větších nebo menších. Tu a tam se objeví doslova žhavá novinka, o které budou brzy všichni vědět. Touto novinkou jsou jistě automatické krby na pelety, štěpku, obilí, skořápky ořechů, palivové dřevo nebo dřevěné brikety!

Jak fungují automatické krby na pelety i dřevo

Krbové vložky na pelety jsou plně automatizované a zapínají se buď manuálně nebo automaticky časovým spínačem. Pomocí dávkování se automaticky spaluje Vaše palivo a v případě, že budete chtít relaxovat u plápolajícího ohně z dřevěných polínek, přepnete si program a přiložíte si palivové dřevo. Další výhodou je zapálení krbu na dálku pomocí SMS zprávy a vy přijedete do příjemně vytopeného srubu, chalupy či chaty.     .  

Moderní vytápění Vašeho domova peletami

Chladným podzimním a zimním večerům, kdy na sebe navlékáme všechno možné oblečení, jen aby nám nebyla zima, může být velice brzy konec. Již nebude nutné se neustále ohlížet na vysoké náklady na topení, jelikož náklady na vytápění Vašeho objektu jsou radikálně nižší než vytápění plynem nebo elektřinou. A proto jsou tu krby a  krbová kamna na pelety, které lze pořídit za velice rozumnou cenu! V pořizovací ceně krbových kamen na pelety nebo krbu na pelety se dá kalkulovat s návratností investice.

Luxusní sálavé teplo z luxusního krbu

Moderní automatické krby můžete vybírat v několika variantách, které přímo souvisejí s Vašimi požadavky na umístění krbu, jeho rozměry, tepelný výkon či spotřebu. Jakmile nám sdělíte tyto základní informace, můžeme se ihned pustit do výběru krbu právě pro Vás. Zda zvolit krb s vysokým výkonem z řady Camione Aira, středním výkonem s řadou Compact Multiflex či Compact Joly Multiflex nebo z řady Unico pro menší místnosti. Výběr je tak široký, že si zaručeně vyberete!

Žádný nevzhledný kus kovu

Taktéž si nezapomeňte prohlédnout již realizované krby nebo kamna, jak dokonale mohou doplňovat interiér ve Vaší obývací místnosti. Sálá z nich totiž nejen příjemné teplo, které nenahradíte žádným jiným zdrojem tepla, ale i svůdná krása.

Diskuse

Diskuse k článku: Sruby - kachlové kamna na pelety i dřevo - realizace

Datum: 21.12.2012 10:13:18; Od: vera vavrova
Titulek: cena?

Dobrý den, jaká je prosím cena takovýchto kamen?
Díky Věra
Odpovědět

Datum: 21.12.2012 15:23:12; Od: M.Nejezchleb
Titulek: Re: cena?

Dobrý den paní Vávrová.
Děkujeme za Váš zájem o naše krbové vložky na pelety i dřevo. Tato zakázka byla provedena na klíč a celková cena za komplet činila 380 000,- Kč s 14 % DPH. Součástí zakázky byla montáž krbové vložky na pelety i dřevo, připojení na otopný systém / podlahové vytápění /, uvedení vložky do provozu a následné seřízení spalování na maximální účinnost pomocí diagnostiky TESTO. Dále byl součástí dodávky komín a kachlová obestavba dle návrhu a požadavku zákazníka.
S přáním pěkného dne
M. Nejezchleb
Odpovědět

Příspěvek do diskuse


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E