Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

Topení - topenáři

.

     Zde najdete topenářské firmy které pro naši firmu realizuji otopné systémy pro peletová kamna COLA kotle na pelety do rodinnych domů, bytů, chat, chalup nebo restaurací , provozoven nebo kanceláří.

    Tyto topenářské firmy s námi spolupracují i v oblasti prezentace našich kamen na pelety COLA.

    Nabízí poradenství v oblasti jakým způsobem peletová kamna, kotle na pelety zapojit a využít co nejvíce výkonu peletových kamen jak pro vytápění, tak pro ohřev teplé užitkové vody.

 

 

 

     

    VÍT MAKOVSKÝ, s.r.o.

Provádíme instalatérské práce v oborech voda, topení, plyn, kanalizace. Dodáváme a montujeme kondenzační kotle, ohřívače vody, podlahové vytápění a peletová kamna Cola.

 

  LATOP, spol. s r.o.

Provádíme velkoobchod a maloobchod se sortimentem topení, kamna a koupelny. Vyrábíme pelety a instalujeme kotle na pelety a peletová kamna Cola.

 

 

   Instalatérství Petr Gráf

 

Naše firma se profesionálně zabývá obory instalatérství a topenářství, centrálními vysavači a svařováním plastů a istalujeme peletová kamna Cola.

     
     
     


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E