Specialisté na kvalitní peletová kamna

AKCE do 30.8.2017 ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR AKCE do 30.8.2017- ZDARMA ZPLYNOVACÍ GRIL V HODNOTĚ 14 600,- Kč KE KOTLŮM NA PELETY COLA. DOMUSRIRE C17, 24, 29, 35, 35, 39 HR

ÚČINNOST SPALOVÁNÍ PELET PRO KRBOVÁ KAMNA COLA     

  

     Pro správnou funkci a účinnost peletových kamen COLA je důležité nejen jejich technické vybavení, ale také správné seřízení krbových kamen na pelety pomocí kvalitních diagnostických přístrojů Testo. Pomocí těchto moderních diagnostických  zařízení, technik přesně seřídí krbová  kamna a  zákazník  získá vyšší účinnost krbových kamen při menší spotřebě pelet, a tím pádem šetří náklady na vytápění svého domu, chaty, srubu či chalupy. 

 

           

     Na základě konzultace s odbornýmí pracovníky firmy tesco  byl vybrán vhodný diagnostický přístroj, který odpovídá požadavkům pro správné seřízení hoření pelet pro krbová kamna na pelety COLA.

 


 

 

POSTUP NAPOJENÍ DIAGNOSTIKY A SEŘÍZENÍ KAMEN

 

                     Na kouřovod krbových kamen COLA se napojí spalinová sonda, která se pomocí přístroje kalibruje pro optimální měření veličin.
     
         Spalinová sonda musí být v kouřovodu správně umístěna, aby zaručovala optimální měření.
     
 

   Diagnostický přístroj  testo 327 - 1 O2

 

 

    Testo 327-1 O2 je měřící přístroj pro analýzu spalin. Měří účinnost, °C, O2, CO2, CO a komínový tah. Výkonné LED diody ve 4-řádkovém displeji zaručují dobrou čitelnost i za nepříznivých světelných podmínek. Přístroj se vyznačuje snadnou navigací v menu a ergonomickým tvarem pláště a také odolností.

     
 

     Analyzátor spalin testo 327 - 1   vyhodnocuje účinnost hoření pelet v procentech a umožňuje optimální nastavení spalování pelet v kamnech.

     Diagnostika COLA vyhodnocuje nakládání pelet a přísun kyslíku do spalovací komory. 

     
 

    Servisní technik na základě naměřených veličin přesně  seřídí optimální hoření pelet pomocí diagnostiky COLA pro krbová kamna na pelety.

    Zvýšením nebo snížením nakládání pelet do spalovací komory nastaví optimální frekvenci nakládání pelet.  

    Dále nastaví optimální přívod vzduchu pro hoření ve spalovací komoře.

 

VÝSLEDKEM JE SEŘÍZENÍ MAXIMÁLNÍ ÚČINNOSTI SPALOVÁNÍ PELET V KRBOVÝCH KAMNECH NA PELETY COLA. 

 

.


 

VÝHODY POUŽITÍ ANALYZÁTORU A DIAGNOSTIKY COLA PRO KRBOVÁ KAMNA :

 

  • Naše firma přistupuje k instalaci a seřízení kamen do provozu profesionálně a používá diagnostické zařízení od firmy Testo a COLA.

 

  • Výhodou těchto technologií je optimální spalování pelet v našich kamnech a úspora na spotřebě pelet a životnosti kamen.

 

  • Náš zákaznik získá nižší spotřebu pelet a vyšší účinnost kamen. V konečném důsledku tyto moderní technologie vedou k úspoře pelet a nižším nákladům na vytápění.

   


 

 

            Náš partner firma testo                             

 

      

 


 


http://www.youtube.com/watch?v=6NM86RFu64E