GSM modul pro zapínání peletových kamen a zároveň GSM alarm pro chatu či chalupu

Vlastníte chatu, srub či chalupu a chcete zvýšit uživatelský komfort

Všichni vlastníci rekreačních objektů znají příklad, kdy v zimě přijedou na chalupu či chatu a nejméně den musí intenzivně topit, aby v chalupě dosáhli požadované teploty. Tuto nevýhodu klasického vytápění vyřešíte jednoduše. Nainstalujeme Vám kvalitní krbová kamna na pelety COLA a jejich zapínání pomocí GSM modulu na dálku, takže přijedete vždy do příjemně vytopeného objektu. Další výhodou krbových kamen na pelety je jejich regulace na základě nastavené požadované teploty a jejich ekonomický a ekologický provoz. Provoz peletových kamen je bezprašný, bez úniku kouře do místnosti oproti krbům nebo klasickým krbovým kamnům.

Jak se může GSM modul využít

GSM modul můžete zároveň využít jako GSM alarm pro zabezpečení objektu pomocí prostorového čidla nebo spínacích kontaktů na dveře a okna. Pomocí SMS zprávy Vás může modul informovat o stavu - zda jsou peletová kamna zapnuta nebo vypnuta, síle signálu operátora a v neposlední řadě o teplotě v objektu. Na základě těchto informací se můžete rozhodnout, zda kamna zapnout, nebo ne.

Jak GSM modul funguje

Krbová kamna na pelety můžete zapalovat dvojím způsobem. V prvé řadě pomocí SMS zprávy, kterou máte uloženou v mobilním telefonu a pouze ji odešlete. a kamna zapálíte. Nebo GSM modul pouze 1 x prozvoníte a kamna se automaticky zapnou a zpětně Vás dvakrát prozvoní, že vše proběhlo v pořádku. Tato varianta je levnější, jelikož nemusíte platit za SMS zprávy.

Je možné i automatické posílání SMS zpráv při narušení objektu.